مدیر سایت چهارشنبه 5 آبان 1395 06:21 ب.ظ نظرات ()
احتمال میرود اپل iMessage را در نسخه اندروید منتشر کند

انتظار داشتیم اپل چند وقت پیش برنامه iMessage را برای سیستم اندروید منتشر کند;اما این کار رخ نداد. و جدیدا شایعات جدیدی درباره این موضوع انتشار شده است که منتشر شدن پیام رسان iMessage در دیگر سیستم ها بجز ios تقویت میکند. در ادامه مطلبه همراه وایتر پات باشید.

براساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که اپل در حال طراحی اپلیکیشن پیام‌رسان iMessage با استفاده از طراحی متریال دیزاین برای پلتفرم‌های اندرویدی است. «جان گرابر» (John Gruber) از سایت Daring Fireball در وبلاگ خودش به این موضوع اشاره کرده که اپل می‌خواهند iMessage را با ظاهر متریال دیزاین برای اندروید منتشر کند. او گفته آن‌قدر مدرک وجود دارد که نشان می‌دهند اپل نمی‌خواهد این برنامه را در انحصار iOS نگه‌دارد و به همین دلیل باید منتظر عرضه‌ی آن برای پلتفرم‌های دیگر مانند اندروید باشیم.

اپلیکیشن iMessage نشانه‌ای از ساخت یک برنامه‌ی بسیار خوب و بدون نقص است که اپل آن را روی اکوسیستم خودش نگه‌داشته است. از نظر تئوری این احتمال وجود دارد که عرضه‌ی این برنامه برای اندروید کاربران گوشی‌هایی که با سیستم عامل گوگل کار می‌کنند را تحت تاثیر قرار دهد. حالا این سوال به وجود می‌آید که این اپلیکیشن به چه صورت بین دو پلتفرم iOS و اندروید ارتباط برقرار می‌کند. آیا اپل تمام ویژگی‌های iMessage نسخه‌ی iOS را برای کاربران اندروید هم عرضه می‌کند؟

اگر اپل تصمیم بگیرد که برنامه‌ی پیام‌رسان خودش را برای اندروید هم عرضه کند، قطعا با یک نرم‌افزار بسیار خوب هیجان انگیز روبه‌رو خواهیم بود.

منبع: Daring Fireball