مدیر سایت سه شنبه 4 آبان 1395 03:30 ب.ظ نظرات ()
امکان تماس ویدیویی به نرم افزار واتساپ اضافه می شود

به نظر میرسه واتساپ در حال تغیراتی در سرویس خود هست و قصد دارن این بار امکان تماس ویدئویی را به مسنجر خود اضافه کند.در ادامه مطلب همراه وایتر پات باشید.


مسنجر واتساپ یکی از پر طرفدار ترین مسنجر در جهان است، بنابراین حتی کوچک‌ترین تغییرات در این مسنجر ، باعث جلب توجه بسیاری می‌شود. البته این بار، تغییر یاد شده به هیچ‌وجه کوچک نیست. واتس‌اپ در حال اضافه کردن قابلیت تماس ویدیویی به نسخه‌ی اندرویدی نرم افزار خود است، البته در حال حاضر همه‌ی کاربران این قابلیت را دریافت نکرده‌اند.

تماس ویدیویی واتساپ

به نظر می‌رسد که در حال حاضر قابلیت یاد شده به صورت تصادفی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. چنانچه جزو کاربرانی هستید که یکی از نسخه‌های بتای اخیر را استفاده می‌کنند، نیازی به آپدیت نخواهید داشت، چرا که براساس گزارش‌های منتشر شده، برخی از این کاربران موفق به استفاده از تماس تصویری شده‌اند. اگر برای شخصی که قصد برقراری تماس تصویری با وی را دارید، این قابلیت فعال نشده باشد، صرفا یک تماس صوتی را دریافت خواهد کرد. با این حال تصویری که شما حین تماس مشاهده خواهید کرد، UI تماس تصویری خواهد بود. اگرچه Call Log‌ چنین تماسی را به عنوان تماس نمایش می‌دهد، اما تپ کردن کلید ویدئو، باعث نمایش یک پیغام خطا می‌شود.

تماس ویدیویی واتساپ

اما چنانچه قابلیت تماس ویدئویی برای شما فعال شده باشد، با تپ کردن کلید تماس یا کارت یک مخاطب، امکان برقراری تماس صوتی یا تصویری را در اختیار خواهید داشت. به گزارش وب‌سایت اندروید پلیس، تعدادی از کاربران با وایپ کردن App Data و لاگین کردن مجدد، موفق به فعال‌سازی تماس تصویری شده‌اند، چنانچه شما نیز قصد امتحان کردن این ترفند را دارید، در ابتدا از تهیه‌ی بکاپ از پیام‌های خود، اطمینان حاصل کنید.

منبع androidpolice